Home | 
Contact formulier | 
Nieuws
U bevindt zich hier: Home > Vereniging > Contactgegevens
CMS & Webdesign by Footsteps
Hoofdmenu
Vereniging
Over ons
Diverse Formulieren
Contactgegevens
Statuten WSV Giesbeek
Tarieven / Prijzen
Ligplaats/Winterstalling
Contactformulier
Agenda
Nieuwsbrieven
Haven
Evenementen
Zeilwedstrijden
Eredivisie zeilen
Zeilcursussen
Wintercursussen
Motorboten
Rond-en Platbodemcompagnie
Aangepast zeilen
Foto's en Film
Forum
Ruumsingers
Eetcafe Ruumzicht
Meer weten?

 

Haven en Clubhuis Ruumzicht

Watersportvereniging Giesbeek
Havenweg 4
6987 EP Giesbeek

Tel: 0313 - 63 14 34      
Fax: 0313 - 63 14 25

IBAN : NL69 ABNA 0489216005 BICNR: ABNANL2A
Kvknr: 40120607


Administratie is aanwezig op:
maandag, woensdag en vrijdag
 


Contactformulier

 

Digitaal contact:

Mail naar de Administratie:
administratie@wsvgiesbeek.nl

Via Contactformulier:
Klik hier voor ons contactformulier
Voorzitter Andre de Graaf voorzitter@wsvgiesbeek.nl
Vice voorzitter Rob van Goethem vicevoorzitter@wsvgiesbeek.nl
Penningmeester Jan Storm van 's Gravesande penningmeester@wsvgiesbeek.nl
Secretaris vacant secretaris@wsvgiesbeek.nl
Havencommissaris Hans Leissner havencommissaris@wsvgiesbeek.nl
Personeeel Anja Koldewijn personeel@wsvgiesbeek.nl
Horecacommissie Anja Koldewijn / Hans Leissner horeca@wsvgiesbeek.nl
Zeilwedstrijdcommissie Anja Koldewijn zeilwedstrijdcommissie@wsvgiesbeek.nl
  Wilco van Haren administratie@wsvgiesbeek.nl

 

Mailadressen van alle commissies:
Klik hier voor alle adressen

Mail naar de Webmaster: 
webmaster at wsvgiesbeek punt nl

 

Stichting Sailability Nederland:

Sailability.jpg

Link naar de website van Sailability:
http://www.sailability.nl/verenigingen/waar-kan-ik-zeilen/giesbeek-watersportvereniging-giesbeek/